برند ویتک

برند ویتک

در سال 2000 دو کمپانی در روسیه و اتریش تصمیم گرفتند محصولاتی باکیفیت بالا و قیمت مناسب تولید کنند. در نهایت برندی با نام تجاری ویتک را بنیان نهادند. این برند که مدیریت مرکزی آن در کشور روسیه قرار دارد و با نام ” گلدر الکترونیک” برند ویتک را پشتیبانی و مدیریت میکند.

این برند از 650 مدل کالای ریز خانه و آشپزخانه تشکیل شده است. و در بیش از 160 کشور جهان نمایندگی انحصاری دارد که به صورت پیشرفته و حرفه ای فعالیت میکنند. تولید این کالا ها در کشور های چین،کره جنوبی، ترکیه،مجارستان و بلاروس انجام میشود. در هر خط تولید تعداد 10 نفر از برترین و مجرب ترین مهندسین این شرکت حضور دارند که وظیفه نظارت کامل بر تولید و حتی تایید قطعات اولیه برای تولید دارند. در نتیجه تهیه گزارش کامل از عملکرد کارخانه و ارسال آن به دفتر مرکزی، حدود 2000 نفر از بهترین و مجرب ترین کارشناسان فروش در کشورهایی که برند ویتک به آنهای اعطای نمایندگی انحصاری کرده فعالیت میکنند.

مفهوم شعار نوشته شده دور لوگوی ویتک (این محصول جهت تندرستی است)

” گلدر الکترونیک ” در کشورهایی که نمایندگی انحصاری را به عهده دارند شعبه هایی با نام ” کیفیت ” راه اندازی کرده است. هدف آنها بررسی کالاهای موجود در بازار آن کشور ها و مقایسه آنها با محصولات برند ویتک و در نهایت تهیه و تنظیم گزارش کامل و جامع و ارسال آن به مدیریت مرکزی میباشد.

برند ویتک با داشتن بیش از 60 استاندارد بین المللی از با کیفیت ترین برندها در اکثر کشورها شناخته میشود. این برند در کشور عزیزمان ایران نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است.

اما در ایران نمایندگی انحصاری این برند در اختیار شرکت ” تاک کالای جامعه ایرانیان ” میباشد. این شرکت با بیش از 39 سال سایقه در زمینه عرضه لوازم خانه و آشپزخانه و لوازم صوتی و تصویری ازجمله شرکت های پیشگام در این عرصه میباشد.

شرکت “تاک کالای جامعه ایرانیان” با بیش از 200 پرسنل و سیستم فروش برخط و متمرکز و با بیش از 40 نمایندگی در سراسر کشور به منظور ایجاد خدمات فروشگاهی و عرضه کالاهای اساسی منزل ایرانی به نحو مطلوب، فعالیت گسترده  انجام میدهد.

 

ما را دنبال کنید…..

تلگرام اینستا

بازدیدها: 228