تحویل کالا در سراسر کشور

بنر شعب تاک کالا

تحویل کالا در سراسر کشور

تحویل کالا در سراسر کشور

  • شرکت تاک کالای جامعه ایرانیان یک شرکت لجستیکی می باشد. طی شماره 505337 و شناسه ملی 14006551468 در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید. موسس این شرکت جناب آقای محمد شاهمیری می باشد. وی با تأسیس این شرکت در امتداد شرکت جامعه توکل شلمچه فعالیت خود  را ادامه داده است. این فعالیت ها در زمینه عرضه کالای منزل،کالای صوتی و تصویری و مبلمان گسترش داده است.

  • مجموعه تاک در کمتر از یک دهه توانست گام جدیدی در راستای تامین و توزیع کالاهای ایرانی بردارد. دسترسی آسان مشتری به خدمات فروشگاهی کالای لوازم منزل از نشانهای مختلف تجاری (مولتی برند) برداشته و با تأسیس شعب در کلیه مراکز استانها و توسعه شرکت تحت عنوان برند واحد فروشگاه های زنجیره ای تاک را ایجاد نمودند.

  • از ویژگی های این شرکت داشتن شبکه تأمین کالا از تولیدکنندگان بدون واسطه است. تحویل مستقیم کالا به دست مشتری در سراسر کشور امکان پذیر است. که از طریق شبکه فروش کالا در فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور این امکان را فراهم آورده اند. این مجموعه در حال حاضر از طریق چندین بانک و مؤسسه اعتباری در حال ارائه خدمات کالای اقساطی به عموم جامعه و بسته های حمایتی بازنشستگان کشور می باشد.

 

 

ما را دنبال کنید…..

تلگرام اینستا

بازدیدها: 201

نظر خود را درج نمایید

Your email address will not be published. Required fields are marked *