محصولات اسنوا

محصولات اسنوا

محصولات اسنوا

محصولات اسنوا

شرکت اسنوا زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب بین سال های 1385-1384 شکل گرفت. کارخانه برند اسنوا در مورچه خورت اصفهان واقع شده و زمینی به مساحت تقریبی 20000 متر مربع را به خود اختصاص داده است. این کارخانه چندین سوله برای تولید، رنگ و مونتاژ قطعات را در دل خود جای داده است.

برند اسنوا برگرفته از نام اصلی شرکت (ارکان ساختار نوین ایرانیان) می باشد که از زیرمجموعه های گروه انتخاب است.

برند اسنوا به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی محسوب می شود. این شرکت که در سال های اخیر اقدام به تولید و عرضه لوازم خانگی  با قابلیت های پیشرفته کرده است.

اسنوا دارای مدرک CE جهت صادرات محصولات به اروپاست. تمامی محصولات آن جهت ورود به بازار شش مرحله کنترل کیفیت را پشت سر می گذارند.

بهره گیری از بروزترین متدهای تولید و فناوری های پیشرفته از جمله امتیازات برند لوازم خانگی اسنوا به شمار می رود. بیش از ۲۵ درصد از تولیدات برند لوازم خانگی اسنوا به برخی از کشورهای خاورمیانه صادر می شود. محصولات این شرکت با برندهای اسنوا، دوو، بست، تکنو گاز و Carino Carlo  عرضه می شود.

از جمله گواهینامه ها و افتخارات برند اسنوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل گواهینامه های بین المللی:

BS OHSAS 18001 :2007

ISO 9001:2008

ISO 14001 :2004

گواهینامه B.V برای صادرات اجاق گاز به عراق . دیگر کشورهای منطقه

جزء 100 برند ایران،در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در سال 1392

دریافت تندیس جشنواره “برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان” در دو گروه یخچال فریزر و تلویزیون در سال 1392

شرکت ” تاک کالای جامعه ایرانیان” نمایندگی رسمی محصولات اسنوا می باشد. این شرکت توانسته با حذف واسطه ها و قیمت های اضافی مربوط به آن ارتباط مستمر و مفیدی را بین تولیدکننده و مصرف کننده برقرار کند. این شرکت با استفاده از مجرب ترین کارشناسان فروش توانسته پاسخگوی سوالات و مشکلات مصرف کننده در زمینه لوازم خانگی برند اسنوا باشد.

شرکت ” تاک کالای جامعه ایرانیان ” در حال حاضر از طریق چندین بانک و موسسه اعتباری در حال ارائه خدمات کالای اقساطی به عموم جامعه و بسته های حمایتی بازنشستگان کشور می باشد.

 

 

راه های ارتباطی :

تلگرام اینستا

بازدیدها: 86

نظر خود را درج نمایید

Your email address will not be published. Required fields are marked *