ویتک

تاریخچه ویتک - شرکت ویتک

ویتک

در سال 2000 دو کمپانی یکی در روسیه و دیگری در اتریش تصمیم گرفتند محصولاتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و به بازار جهان معرفی کنند که در نهایت برندی با نام تجاری ویتک را بنیان نهادند این برند که مدیریت مرکزی آن در کشور روسیه قرار دارد و با نام ” گلدر الکترونیک” برند ویتک را پشتیبانی و مدیریت میکند.

این برند از 650 مدل کالای ریز خانه و آشپزخانه تشکیل شده است که در بیش از 160 کشور جهان نمایندگی انحصاری دارد که به صورت پیشرفته و حرفه ای فعالیت میکنند، تولید این کالا ها در کشور های چین،کره جنوبی، ترکیه،مجارستان و بلاروس انجام میشود که در هر خط تولید تعداد 10 نفر از برترین و مجرب ترین مهندسین این شرکت حضور دارند که وظیفه نظارت کامل بر تولید و حتی تایید قطعات اولیه برای تولید و در نتیجه تهیه گزارش کامل از عملکرد کارخانه و ارسال آن به دفتر مرکزی، حدود 2000 نفر از بهترین و مجرب ترین کارشناسان فروش در کشورهایی که برند ویتک به آنهای اعطای نمایندگی انحصاری کرده فعالیت میکنند.

مفهوم شعار نوشته شده دور لوگوی ویتک (این محصول جهت تندرستی است)

شرکت ” گلدر الکترونیک” در کشورهایی که نمایندگی انحصاری این محصولات را به عهده دارند شعبه هایی با نام ” کیفیت ” راه اندازی کرده که هدف آنها بررسی کالاهای موجود در بازار آن کشور ها و مقایسه آنها با محصولات برند ویتک و در نهایت تهیه و تنظیم گزارش کامل و جامع و ارسال آن به مدیریت مرکزی میباشد.

همچنین برند ویتک با داشتن بیش از 60 استاندارد بین المللی به عنوان یکی از با کیفیت ترین و محبوبترین برندها در اکثر کشورها از جمله کشور عزیزمان ایران شناخته میشود.

اما در ایران نمایندگی انحصاری این برند در اختیار شرکت ” تاک کالای جامعه ایرانیان ” میباشد، این شرکت با بیش از 39 سال سابقه در زمینه عرضه لوازم خانه و آشپزخانه و لوازم صوتی و تصویری ازجمله شرکت های پیشگام در این عرصه میباشد.

شرکت “تاک کالای جامعه ایرانیان” با بیش از 200 پرسنل و سیستم فروش برخط و متمرکز و با بیش از 40 نمایندگی در سراسر کشور به منظور ایجاد خدمات فروشگاهی و عرضه کالاهای اساسی منزل ایرانی به نحو مطلوب، فعالیت گسترده  انجام میدهد.

بازدیدها: 183

نظر خود را درج نمایید

Your email address will not be published. Required fields are marked *