کالای بدون واسطه

کالای بدون واسطه

کالای بدون واسطه

کالای بدون واسطه

 

  • از ویژگی های این شرکت داشتن شبکه تأمین کالا از تولیدکنندگان بدون واسطه و توزیع مستقیم آن به دست مشتری در سراسر کشور است. که از طریق شبکه فروش کالا در فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور این امکان را فراهم آورده اند. این مجموعه در حال حاضر از طریق چندین بانک و مؤسسه اعتباری در حال ارائه خدمات کالای اقساطی به عموم جامعه و بسته های حمایتی بازنشستگان کشور می باشد.

  • این شرکت با بیش از 200 نفر پرسنل و سیستم فروش برخط و متمرکز در بیش از 40 نمایندگی در سراسر کشور فعالیت می کند. در راستای رونق اقتصادی تولید کنندگان داخلی و ایجاد زنجیره مصرف و ارائه خدمات مطلوب نقدی و اعتباری به مصرف کننده و به منظور ایجاد خدمات فروشگاهی و عرضه کالاهای اساسی منزل ایرانی به نحو مطلوب برای اقشار مختلف مردم به ویژه کارمندان و مستمری بگیران اقدام به عرضه کالا بصورت نقدی و اقساطی در فروشگاه های زنجیره ای تحت پوشش خود نموده است.

  • فروشگاه جامعه در سال 1370 توسط جناب آقای محمد شاهمیری در یکی از شلوغ ترین مناطق تهران افتتاح گردید. با عنایات الهی و به واسطه رعایت حقوق مشتریان، این فروشگاه توانست جایگاهی مناسب در اذهان مردم منطقه کسب نماید. این حسن توجه مردم منطقه مؤسسه فروشگاه را بر آن داشت تا با توسعه شبکه فروش مجموعه منحصر به فرد افتتاح کند. تنوع بیشتر محصولات و ایجاد اولین فروشگاه زنجیره ای خصوصی با نام تاک و استفاده از ابزارهای نوین سهم خود را از خدمت گذاری به هم میهنان عزیز افزایش دهد. این شرکت با توجه به فروش کالای بدون واسطه یکی از مجموعه ی فروشگاه های موفق ایران است.

 

ما را دنبال کنید…..

تلگرام اینستا

بازدیدها: 158

نظر خود را درج نمایید

Your email address will not be published. Required fields are marked *