تاک کالا

تاک کالا

40 فروشگاه در سراسر کشور فعال است و لوازم خانگی در این فروشگاهها عرضه می گردد و 2 فروشگاه در جهرم و نورآباد استان فارس افتتاح شده و 3 فروشگاه در کرج، تهران و باقر شهر افتتاح می گردد.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امسال را سال تولید و اشتغال نامگذاری کردند گفت: در فروشگاههای زنجیره ای تاک تولیدات داخلی عرضه می گردد تا توان کارخانجات داخلی افزایش یابد و اشتغالزایی صورت گیرد و برای افزایش بازار با هماهنگی برخی از بانکها مشتریان را به بانک معرفی کرده و وام خرید کالا دریافت می کنند که برای افزایش فروش محصولات داخلی این روش موثر بوده است.
مدیر عامل فروشگاههای رنجیره ای تاک افزود: مبلمان داخلی در این شرکت تولید می شود که به تمام شهرستانهای کشور ارسال می گردد و بدلیل اینکه قیمت تمام شده آن ارزان می باشد فروش این گروه از تولیدات با استقبال خوبی همراه بوده و در این بخش حدود 70 نفر اشتغالزایی شده است.
وی تصریح کرد: هدف شرکت توسعه فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور و افزایش عرضه کالاهای داخلی و افزایش اشتغالزایی است و همچنین امسال شهرک فروشگاههای زنجیره ای تاک در جنوب تهران گشایش می یابد که اشتغالزایی افزایش چشمگیری خواهد داشت.
هم اکنون 40 فروشگاه عرضه لوازم خانگی در سراسر کشور فعالیت دارند که محصوصلات برندهای داخلی را در این فروشگاه ها همراه با برندهای خارجی عرضه می کنند.

بازدیدها: 239

نظر خود را درج نمایید

Your email address will not be published. Required fields are marked *