درباره ما

درباره ما

شرکت  تاک کالای جامعه ایرانیان  که طی شماره 505337 و شناسه ملی 14006551468 در اداره ثبت شرکتها و مؤسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید ، موسس (محمد شاهمیری) با تأسیس این شرکت در امتداد شرکت جامعه توکل شلمچه فعالیت خود را در زمینه عرضه کالای منزل،کالای صوتی وتصویری و مبلمان گسترش داده و این مجموعه در کمتر از یک دهه توانست گام جدیدی در راستای تامین و توزیع کالاهای ایرانی و دسترسی آسان مشتری به خدمات فروشگاهی کالای لوازم منزل از نشانهای مختلف تجاری (مولتی برند) برداشته و با تأسیس شعب در کلیه مراکز استانها و توسعه شرکت تحت عنوان برند واحد فروشگاهای زنجیره ای تاک را ایجاد نمودند.

از ویژگی های این شرکت داشتن شبکه تأمین کالا از تولیدکنندگان بدون واسطه و توزیع مستقیم آن به دست مشتری در سراسر کشور است که از طریق شبکه فروش کالا در فروشگاه های زنجیره ای در سراسر کشور این امکان را فراهم آورده اند. این مجموعه در حال حاضر از طریق چندین بانک و مؤسسه اعتباری در حال ارائه خدمات کالای اقساطی به عموم جامعه و بسته های حمایتی بازنشستگان کشور می باشد.

این شرکت با بیش از 200 نفر پرسنل و سیستم فروش برخط و متمرکزدر بیش از 40 نمایندگی در سراسر کشور و در راستای رونق اقتصادی تولید کنندگان داخلی و ایجاد زنجیره مصرف و ارائه خدمات مطلوب نقدی و اعتباری به مصرف کننده و به منظور ایجاد خدمات فروشگاهی و عرضه کالاهای اساسی منزل ایرانی به نحو مطلوب برای اقشار مختلف مردم به ویژه کارمندان و مستمری بگیران اقدام به عرضه کالا بصورت نقدی و اقساطی  در فروشگاه های زنجیره ای تحت پوشش خود نموده است.

فروشگاه جامعه در سال 1370 توسط جناب آقای محمد شاهمیری در یکی از شلوغ ترین    مناطق تهران افتتاح گردید.

با عنایات الهی و به واسطه رعایت حقوق مشتریان، این فروشگاه توانست جایگاهی مناسب در اذهان مردم منطقه کسب نماید.

این حسن توجه مردم منطقه مؤسسه فروشگاه را برآن داشت تا با توسعه شبکه فروش و تنوع بیشترمحصولات وایجاد اولین فروشگاه زنجیره ای خصوصی با نام تاک واستفاده ازابزارهای نوین سهم خود را از خدمت گذاری به هم میهنان عزیز افزایش دهد.

محمد شاهمیری از سال 1370 به منظور خدمت رسانی به قشر متوسط جامعه در زمینه عرضه و توزیع محصولات خانگی فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه از سال 1390 پس از بیان دیدگاه های امام خامنه ای (مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی تلاش ها و مطالعات میدانی وسیعی را معمول داشته و با برگزاری جلسات و نشست های تخصصی با 25 کارخانه و مراکز تولیدی کشور، طرح های اعتباری، حق العملی، نقدی و چک را راه اندازی نموده است. و با پیوستن دیگر تولید کنندگان به طرح های مذکور، تنوع محصولات به بیش از 30 برند و 500 نوع محصول افزایش یافته است.

چرا مارا انتخاب می کنید

ارسال رایگان

ارسال رایگان تمامی محصولات خریداری شده به سراسر کشور

کیفیت محصولات

تمامی محصولات فروشگاه ” تاک کالای جامعه ایرانیان ” با کیفیت بالا و مطلوب در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار میگیرد

پشتیبانی آنلاین 24/7

کارشناسان پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته پاسخگوی مشکلات کاربران گرامی میباشد

بازدیدها: 948